Články

20.5.2019

Rozšířená realita – od zmrzliny po výrobní linku

Podle studií University of Washington má až 65 % dětí jednoho nebo více imaginárních přátel. Mnohem víc lidí ale chytalo […]
24.4.2019

Integrujte SAP ERP s EDI

Je těžké hodnotit, který systém je ve firmě nejdůležitější. Pro jednoho to může být systém pro řízení výroby, pro jiného plánování, pro někoho účetnictví. V uvedeném výčtu ale rozhodně nesmí chybět ERP systém a EDI.
4.4.2019

Je cloud bezpečný?

Bezpečnost je pravděpodobně nejdůležitějším faktorem jakýchkoli IT služeb, ať už interních nebo externích. U cloudu se o otázkách bezpečnosti diskutuje možná ještě více, protože data jsou uložena na externích serverech. Jste si ale jisti, že mít data in-house je to nejlepší, co se jim může stát?
2.4.2019

Cloud není jen úložiště pro vaše fotky

Přijde vám cloud jako výdobytek moderní doby? Víte ale, že jste ho začali používat mnohem dříve, než si možná myslíte? Pokud si vzpomínáte na první e-mailovou adresu, kterou jste si založili, ať už u Googlu nebo u Seznamu, je to právě ten okamžik, od kterého jste se stali uživatelem cloudových služeb.
19.3.2019

Nová generace SAP ERP se blíží. Jste na ni připraveni?

Nová generace SAP ERP – SAP S/4 HANA – od roku 2025 plně nahradí současnou verzi systému. Stávajícímu SAP ECC 6.0 nebude poskytována standardní podpora a ani nebude dále rozvíjen. Jaké jsou možnosti přechodu na nový systém?
12.3.2019

Nenechte se budit ze sna. Bdíme za vás

Pravděpodobně nikdo nebude zpochybňovat tvrzení, že systém podpory softwaru u koncových zákazníků je v době hluboké provázanosti výrobních odvětví průmyslu […]
19.2.2019

Supportmen

Oddělení Aimtec Support se stará o nepřetržitou podporu zákazníků. Zpracování požadavků má na starosti tým lidí, kteří musí nejen rozumět produktům, které zákazník používá, ale také zachovat chladnou hlavu.
14.2.2019

Zamilujte si vyrýsované Sappy

Naše produkty z rodiny Sappy právě procházejí intenzivním cvičením na „core“.  Díky novému konceptu skladby jádra vyvíjeného pro S/4HANA se můžete těšit na nové, vyrýsované Sappy s pohodlnějšími funkcionalitami.
30.1.2019

Nesmíme přestat být zvědaví!

Paul Norford byl jedním z hlavních řečníků konference TAL 2018, kde všechny odzbrojil svou energií a příspěvkem na téma inovace, data a nástup nových generací. Co podle Paula vede společnost ke změně? A jak se dnešní lidstvo liší od svých předků z doby kamenné?
22.1.2019

Využijte potenciál LBS naplno

GPS navigace do budov nevidí. LBS ale ano! A proto si doslova říká o využití pro indoor navigaci pro manipulační techniku. Využívejte kapacity své flotily naplno. LBS nejen najde optimální trasu na základě fronty práce, ale také ji upraví podle aktuálních informací, například podle toho, že v uličce je už jiný vozík.