Migrujeme ClouEDI. Do Amazonu

Gefco otevřelo další pobočku pro klienty z automotive
31.1.2018
Daimler plánuje v ČR sklad náhradních dílů
2.2.2018

Ruku v ruce s úspěšným rozvojem ClouEDI rostou nároky na infrastrukturu nebo certifikace a zvyšují se požadavky našich zákazníků. Protože chceme být i nadále jedničkou na trhu EDI v oblasti automotive, rozhodli jsme se přesunout naši infrastrukturu o úroveň výše, ke cloudovým profesionálům.

Po dlouhém a pečlivém vybírání jsme se rozhodli pro využití datacentra Amazon Web Services (AWS) ve Frankfurtu, které je od listopadu novým domovem ClouEDI. Samotné migraci předcházelo dlouhé plánování, testování a koordinace se zákazníky a jejich partnery, aby výpadek co nejméně omezil dostupnost služeb. Nové datacentrum nám umožní flexibilně reagovat na další vývoj ClouEDI a nabízí jak vyšší SLA, tak i velké množství certifikací, které nás posunou o další úroveň výše. Zákazníkům je poskytnuta záruka bezpečnosti uložení jejich dat, která neopustí prostor Evropské unie.

„Podporujeme business našich zákazníků a daří se nám růst společně s nimi. Zároveň získáváme stále větší a zajímavější projekty a měříme se s giganty v oboru. Migrace do Amazonu je tak jedním z kroků, jak růst stále dál a držet krok s globální konkurencí,“ říká Jan Stočes, ClouEDI Project & Product Manager. V rámci našeho motta „Be digital. Faster.“ jsme tak dosáhli dalšího milníku a těšíme se na úspěšnou spolupráci s našimi zákazníky.