Aplikace DCIx Android Touch Client umožňuje intuitivní ovládání z dotykových terminálů

Daimler plánuje gigantické logistické centrum
21.8.2017
Bohemia Cargo rozšíří své sklady
28.8.2017

Business důvod: Zákazník požadoval pohodlnější ovládání systému DCIx z terminálů bez fyzické klávesnice.

Popis funkcionality: Aplikace pro ovládání systému DCIx je kompatibilní s Android řešením. Jde o náhradu předchozí aplikace Telnet, která disponovala pouze textovým módem. DCIx Android Touch Client zachovává bezchybnou komunikaci na pozadí a uživateli nově poskytuje příjemnější grafické prostředí a snadnější ovládání.  Lze ho použít na telefonech s operačním systémem Android a na průmyslových skenerech s klasickou klávesnicí (Zebra MC9200), na terminálu na ruku s prstovým skenerem (Zebra WT6000) a své uplatnění najde zejména na plně dotykovém terminálu (Zebra TC8000). Všechny terminály dodává Aimtec.

Přínos aplikace: Snadné a intuitivní ovládání terminálů bez fyzické klávesnice. Příjemnější uživatelské prostředí a grafické rozhraní.

Budoucí využití: Je plánováno využití aplikace s fotoaparátem telefonu, například pro registraci zmetků při kontrole kvality. Dále zobrazení obrázků položky materiálu nebo zboží, které je možné využít při příjmu. Také bude využita lokace GPS v (externím) skladě. Skladník bude navigován na správnou pozici přes instrukce na obrazovce.