Manufacturing Management Forum

Automobilka Jaguar Land Rover zahájila výstavbu
14.9.2016
Toray Textiles rozšíří výrobu v Prostějově
15.9.2016

Co udrží český průmysl na nohou? Jak čelit neustálému tlaku na inovace, úspory či lidské zdroje? Přijďte si vyměnit zkušenosti a diskutovat na největší výrobní konferenci Manufacturing Management Forum.

Panelové diskuse a vystoupení zkušených expertů přinesou nové úhly pohledu na nábor zaměstnanců, generační a kulturní rozdíly, optimalizaci výroby, materiálovou produktivitu, IT podporu, či právní změny v oblasti výroby.

Letošní ročník Manufacturing Management Fora se koná 10. až 11. listopadu 2016 v sídle největšího českého hutního podniku ArcelorMittal v Ostravě. V programu vystoupí zkušené osobnosti ze světa ekonomiky a výroby. Těšit se můžete na Lukáše Kovandu, hlavního ekonoma Roklen Fin a Jana Rafaje, ředitele pro personalistiku a vnější vztahy a místopředsedu představenstva společnosti ArcelorMittal, kteří během panelové diskuze otevřou otázku současných problémů náboru ve výrobě. Martin Růžička, ředitel nákupu ve společnosti Preciosa-Lustry se podělí o zkušenosti s hledáním úspor na vstupech ve výrobě. Specifika multikulturalismu v mezinárodních jednotkách českých firem aneb jak využít ve svůj prospěch a jak se bránit nesmyslům bude téma pro Jiřího Kulu, Vice President Business Integration Europe/ROW/Asia Pacific, ze společnosti ESAB Group.  Inspirovat vás bude charismatický MUDr. František Koukolík, DrSc., z Thomayerovy nemocnice, který se zaměří na redukci stresu v pracovním prostředí.

To samozřejmě není vše. Těšit se můžete nejen na prohlídku výrobních prostor společnosti ArcelorMittal, ale i na zábavný večer a návštěvu největšího hornického muzea v České republice

Navštivte www.manufacturingforum.cz a získejte registraci za prémiovou cenu. Těšíme se na vás!