Král skladových operací nyní ještě výhodnější

Opravny Pars nova zvýšily tržby i zisk
27.7.2016
Druhý závod Daimleru v Maďarsku
31.7.2016

Moderní skladovací prostory se dnes neobejdou bez použití čárových kódů a mobilních terminálů. Dlouholetým standardem jsou mobilní terminály od společnosti Zebra řady MC32 a MC92. Úspěšná zařízení, která mají za sebou již druhý facelift a prodávají se víc než deset let, je nyní možné získat za výhodnější ceny díky zajímavé promoakci od společnosti Zebra.

Řada MC32 představuje ideálního pomocníka do středně náročných podmínek, kde uspokojí uživatele především svou nízkou vahou a kvalitním provedením. Nabízí možnost výběru mezi 1D a 2D snímači, poskytuje třípalcový barevný displej s rozlišením 320×320 pixelů a rozšířenou baterii s kapacitou 4800mAh, která zajistí spolehlivý běh po celou dobu osmihodinové pracovní směny. Řada MC92 poskytuje maximálně odolné zařízení s velkým výběrem snímačů, a to jak ve variantách 1D nebo 2D, tak i ve variantách na krátkou nebo dlouhou vzdálenost čtení. Odolnost je podpořena garantovaným pádem na beton z 1,8 m, provozní teplotou -20 až 50 °C a krytím IP64 umožňujícím provoz i v dešti.

Promoakce zlevňuje uvedené mobilní terminály až o stovky EUR, a nabízí tak výtečnou kvalitu za cenu odpovídající neznačkové konkurenci. Nyní je ideální doba pro dokoupení dalších zařízení, která vám umožní růst obratu a zisku, anebo k nahrazení dosluhujících zařízení za nejnovější plně funkční. Neváhejte proto kontaktovat společnost AIMTEC a požádat o nabídku s upřesněním modelu a počtu kusů. Času není nazbyt, promoakce končí již 30. 9.!