AIMTEC je partnerem pro SAP HANA Cloud Integration

VGP vystavila halu v Ústeckém kraji
25.2.2016
České tramvaje od Inekon Group budou jezdit Washingtonem D. C.
26.2.2016

Společnost AIMTEC uzavřela partnerství se společností SAP pro vývoj a dodávku řešení v oblasti SAP HANA Cloud Integration. Vstoupila tak oficiálně do programu SAP PartnerEdge for Application Development, který umožňuje společnosti SAP společně s partnery posouvat vývoj integračních řešení a zpřístupnit je ve větší míře zákazníkům.

Hana Cloud Integration

Společnost SAP vyvinula integrační platformu HCI – HANA Cloud Integration, která umožňuje zákazníkům jednoduše a rychle integrovat on-premise systémy se systémy provozovanými v cloudu. Platforma je poskytována jako služba, tzn. iPaaS – Integration Platform as a Service. Společnost SAP se snaží snížit náklady spojené s integrací a zpřístupnit cloud širokému portfoliu zákazníků. Cestou je pro ně využití některých z předpřipravených integračních balíčků pro SAP systémy, které jsou publikovány v HCI katalogu. Partneři mohou do katalogu umístit svá řešení pro integraci s dalšími systémy.

HCI Automotive Package

Společnost AIMTEC připravila balíček HCI Automotive Package, který vychází z dlouholetých zkušeností v oblasti EDI a integrace v automobilovém průmyslu. Předmětem je zajištění standardního procesu v automotive, kterým je konverze odvolávky ve formátu GLOBAL VDA 4984 do IDOC, cílového formátu SAP. V opačném případě jde o konverzi ASN (elektronického dodacího listu) v IDOC do formátu GLOBAL VDA 4987 (DESADV). Balíček umožní konverzi běžných zpráv v základním režimu. Tento soubor služeb bude uvolněn během měsíce. Součástí spolupráce bude také zpřístupnění komunikačního protokolu OFTP pro HCI. AIMTEC nabízí OFTP konektor v rámci služby ClouEDI, který zajišťuje konektivitu pro standardní integrační nástroje (HCI, Mulesoft a další) přes definované rozhraní API – Application Programming Interface.