EDI jako služba v plastikářské výrobě

AREVA získala kontrakt ve Švédsku
2.8.2014
Tatra už letos prodala 450 vozů
4.8.2014

Plastikářská společnost Agor Tech, dodávající významným výrobcům z oblasti automobilové produkce, komunikuje se svými zákazníky pomocí řešení ClouEDI. Přínosem této služby je rychlá, bezchybná a přehledná elektronická komunikace za cenu nízkých pořizovacích nákladů.

Rychlé a spolehlivé EDI řešení

Společnost Agor Tech hledala řešení pro elektronickou komunikaci, které by bylo spolehlivé, rychlé a méně finančně náročné. Zároveň požadovala výhody robustního velkého řešení. Kombinací těchto dvou pohledů byl produkt ClouEDI – EDI jako služba, které nejen na českém trhu dodává společnost Aimtec. Výhodou řešení ClouEDI jsou nízké investice do rozvoje vlastního softwaru, hardwaru a lidí. Jedná se o službu s rychlým nastavením automotive standardů.

Díky řešení ClouEDI si společnost Agor Tech se svými 25 partnery vyměňuje odvolávky VDA4905 a DELFOR, ASN zprávy VDA4913 a DESADV, objednávky ORDERS a změny objednávek ORDCHG. ClouEDI ve společnosti Agor Tech je plně integrováno na stávající podnikový informační systém Byznys od firmy JKR.

ClouEDI pro rozvoj v budoucnu

Společnost Agor Tech má nyní k dispozici spolehlivé a rychlé řešení za cenu měsíčního paušálu. Příchozí zprávy jsou automaticky integrovány do informačního systému, čímž odpadá administrativní práce a eliminují se chyby. ClouEDI je rovněž připraveno pro napojení dalších partnerů firmy Agor Tech v budoucnu. Připojení jednoho partnera probíhá do druhého dne.

Agor Tech spol. s r.o.

Společnost Agor Tech sídlí v Sádku u Příbrami. Specializuje se na vstřikování plastů, vysekávání a montáž. Vyrábí jednotlivé a spojované součásti a montážní sestavy. Zákazníky jsou společnosti z automobilového průmyslu, například Audi, Bosch, Continental, Dura, Hella, Magna, Škoda Auto, Valeo a Volkswagen.