Přípravy na 13. ročník mezinárodního veletrhu strojírenských technologií jsou již v plném proudu

Kovosvit spustí montážní halu v Rusku
26.11.2013
Národní cenu kvality ČR získala firma Donghee
27.11.2013

V termínu 15. – 17. dubna 2014 se bude opět konat mezinárodní veletrh strojírenských technologií – FOR INDUSTRY. Souběžně s ním pak bude probíhat 4. ročník mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace – FOR LOGISTIC. Místem konání bude tradičně PVA EXPO PRAHA Letňany, který je v současné době nejmodernějším veletržním prostorem v Praze.

Ohlédnutí za 12. ročníkem

Minulý ročník veletrhu FOR INDUSTRY potvrdil, že jarní průmyslové veletrhy mají v Praze své místo. Návštěvnost překročila číslo 7 tisíc, kdy 30% tvořili ředitelé či majitelé firem a vyšší management. Své novinky představilo 130 vystavujících firem včetně zástupců zahraničních výrobců a dodavatelů. Tento počet je srovnatelný s rokem 2012, ale výstavní plocha expozic vzrostla o cca 12%.

Přínos veletrhu oceňují samotní vystavovatelé, např. společnost MEPAC CZ, která dodává přístroje a nářadí pro přesné opracování povrchu, ultrazvukové, brusné, lešticí přístroje, závěsné motory, mikromotory či pneumatické nářadí. „Přibylo vážných zájemců, se kterými jsme projednali celou řadu jejich konkrétních potřeb. Jde sice o menší veletrh, než je konkurenční podzimní akce v Brně, ale myslím si, že ji vhodně doplňuje jak termínově tak i regionálně. Naši zákazníci, pro které je do Brna daleko, navštíví raději právě FOR INDUSTRY,“ shrnula zkušenosti z letošního veletrhu Romana Cempírková, vedoucí obchodního oddělení MEPAC CZ.

Aktuální informace

Přípravy na veletrhy jsou již v plném proudu. Příští ročník je ve znamení podpory účasti firem s exponáty – stroji, pro které organizátoři připravili speciální podmínky, ale také hlavně s cílem předvádění technologických novinek a prezentací služeb. Nové výstavní haly umožňují instalaci náročných expozic a exponátů.

Na přípravách a organizaci veletrhů se podílí významní odborní garanti, stejně jako v předchozích letech, např. Český svaz vědeckotechnických společností, Česká společnost strojírenské technologie, Asociace designérů UVU ČR, Asociace inovačního podnikání ČR a řada další. V současné době je na veletrhy FOR INDUSTRY a FOR LOGISTIC přihlášena řada významných firem, např.: 4ISP s.r.o., AERO Vodochody a.s., AURATECH CZ s.r.o., BIBUS s.r.o., JIŘÍ ŠTĚPÁNEK – INDEVA ČR, SK, Mitutoyo Česko s.r.o., P&B spol. s r.o., TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., WANZL spol. s r.o., a další.

Celý tým společnosti ABF, a.s. je připraven potenciálním vystavovatelům nabídnout proaktivní přístup, odborné konzultace v rámci výstavby expozic nejen šité na míru, ale také možnost konzultace umístění stánku na výstavní ploše. Samozřejmostí je zprostředkování jednotlivým vystavovatelům zcela zdarma libovolný počet vstupenek pro potenciální zákazníky. Do 31. prosince 2013 je možné využít nabídku 1. uzávěrky, která případným zájemcům nabízí velmi výhodné cenové podmínky (od 1.200,-Kč do 2.300,-Kč/m2).

Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně dalších informací najdou zájemci na stránkách veletrhů: www.forindustry.cz, www.forlogistic.cz

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel. 225 291 266, e-mail: prumysl@abf.cz