Nejnovější verze TradeSync Integration Manager 3.8

Efektivní skladování dílů a komponent pro výrobu
29.5.2012
Novinky v e-invoicingu
29.5.2012

Společnost Axway neustále vyvíjí nové verze svých produktů v reakci na potřeby zákazníků a posuny v oblasti informačních technologií. Aimtec, jako partner společnosti Axway pro střední Evropu, je potěšen, že může svým zákazníkům uvést špičkové řešení z oblasti B2B & Integration Axway TradeSync Integration Manager (TSIM) ve verzi 3.8. Tato verze poskytuje odpovědi na důležité požadavky stávajících zákazníků TSIM.

Nové možnosti poskytnuté v této verzi jsou:

  • Lepší výkon díky podpoře multi-threaded architektury, která plně využívá vícejádrové procesory a umožňuje paralelní zpracování událostí a spuštěných procesů, což zvyšuje výkon až o 500 % a propustnost až o 100 %.
  • Podpora VMware a podpora Synchrony ™ databáze.
  • Rozšířená podpora OFTP a OFTP2 díky vylepšenému grafickém rozhraní.
  • Rozšířená podpora Web Services a SAP PI Connectoru.
  • Nová verze Business Object Modeleru (BOM) jako integrovaného vývojového prostředí se standardizovaným GUI pro tvorbu any-to-any map.
  • Komplexní e-invoice řešení podle doporučení VDA 4938T2. Doporučujeme svým zákazníkům provést upgrade na nejnovější verzi TSIM 3.8 nejpozději do 30. září 2013, kdy skončí vývoj záplat a podpora předchozí verze 3.7 společnosti Axway.

V případě zájmu vám rádi pomůžeme naplánovat a vypracovat migrační plán jako předpoklad úspěšného upgrade na nejnovější verzi. Zkontrolujeme vaši aktuální implementaci, dodáme konkrétní doporučení, jak provést upgrade s co nejmenším dopadem na vaše podnikání, a dodáme rozpočet prací a nákladů na kompletní migraci.