19.6.2019

Problém je vyřešen, aniž byste o něm věděli

Cloudové služby neznamenají jen přesun serveru do externí lokace. Díky jejich využití získáte na pozadí množství služeb, o které se jinak musí starat váš interní tým. Nejen, že tím šetříte peníze, ale v některých případech ani nepoznáte, že někde nastal zádrhel.
18.6.2019

Nakládka a vykládka přesná jako hodinky

Omezený počet bran, zpoždění způsobené dopravní nehodou nebo neznámé kamiony v areálu. To mohou být jen některé z problémů, které řeší nejedna výrobní, ale i logistická společnost.
3.6.2019
Fiori - obrazovka

Fiori – facelift SAPu

SAP si jako jeden z TOP hráčů na poli ERP systémů uvědomuje, že intuitivní uživatelské rozhraní je nedílnou součástí moderních nástrojů, […]
28.5.2019
Cloud security

Bezpečná dálnice do cloudu

Momentka z typické haly – skladem se rozléhá pípání čteček a bzukot tiskáren. Operátoři skenují čárové kódy a tisknou samolepicí etikety, […]
24.4.2019

Integrujte SAP ERP s EDI

Je těžké hodnotit, který systém je ve firmě nejdůležitější. Pro jednoho to může být systém pro řízení výroby, pro jiného plánování, pro někoho účetnictví. V uvedeném výčtu ale rozhodně nesmí chybět ERP systém a EDI.
16.7.2018

Nejen chytře vyrábět, ale i plánovat

Digitální továrna neznamená jen sběr dat o výrobních a logistických procesech, ale také jejich řízení. A řídit se nedá bez…
21.6.2018

Jak se lakuje auto?

Již dlouho bývá pravidlem, že nová auta se nevyrábějí kompletně celá v automobilkách. Na produkci jednotlivých komponent se specializují stovky dalších firem a pokud patří mezi ty, které vyrábějí pohledové části automobilů, čeká je také lakování.
7.6.2018

Nebalte hotové výrobky dvakrát a dostaňte sklad zákaznických obalů pod kontrolu

Také se potýkáte se situací, kdy ve firmě dojde zásoba zákaznických obalů a výroba musí produkty balit do interních obalů  a následně před expedicí zákazníkovi provádět přebalování?
31.5.2018

Řízení poloautomatických zakladačů přímo z WMS

Vybavujete své sklady poloautomatickými zakladači VNA? Řešíte, jakým softwarem s vozíky komunikovat a jak je řídit?
26.5.2018

Evidence sériových čísel odeslaného zboží pro vás i pro zákazníky

Potřebujete pro zpětnou dohledatelnost evidovat, ke kterému zákazníkovi byla expedována manipulační jednotka s konkrétním sériovým číslem?