Konec ISDN linky se blíží. Jste připraveni?

Continental slaví milion vyrobených řídicích jednotek
24.1.2018
Podpora skladových operací s tříúrovňovými manipulačními jednotkami
25.1.2018

Pravděpodobně již víte, že Deutsche Telekom ukončí k 31.prosinci 2018 provoz ISDN sítě. Ale dokážete si představit, jak budete nadále komunikovat se svými partnery pomocí EDI bez ISDN? Zdá se vám, že vás strašíme příliš dlouho dopředu a na přechod na podporovaný protokol je ještě dost času? My si to nemyslíme. Když už vás změna nemine, co zároveň uvažovat o novém softwarovém EDI řešení v cloudu?

Je to upřímně ta nejjednodušší cesta, jak vyřešit dvě věci najednou. Migrací na ClouEDI ukončíte nejen zastaralou linku, ale získáte moderní a neustále se rozvíjející EDI řešení formou služby. Je možné, že na řešení v cloudu nechcete, nebo nemůžete přejít. V takovém případě nabízíme pomoc při migraci na vašem stávajícím vybavení. Zajistíme migraci všech připojení na nový protokol pomocí námi vyvinutého on-boarding portálu. Přináší komplexní přehled o celém procesu. Vy tak máte možnost v reálném čase nahlédnout, ve které fázi migrace se jednotliví partneři nacházejí, a také získat celkový přehled o projektu. Aimtec specialisté domluví termín přechodu s desítkami až stovkami vašich partnerů, následně je připojí a provedou konečné testování. Garantujeme vám, že celý projekt správně uřídíme a vy budeme mít nad celým procesem 100% dohled. Služba má navíc pevně stanovenou transparentní cenu podle počtu partnerů.

Snížení celkových nákladů pomocí on-boarding portálu

Jak služba funguje v praxi a o co se už nebudete muset sami starat? Aimtec specialisté kontaktují všechny partnery, se kterými v současné době komunikujete. Obchodní partner se zaregistruje a zvolí si z možností připojení, které určíte. Následně zadá technické parametry své strany a získá vaše. Po validaci údajů specialisté naplánují datum technického nastavení, testování a přechod do produktivního provozu. Projekt migrace na nové integrační řešení je vždy především věcí komunikace. Použitím on-boarding portálu výrazně snížíme celkové náklady projektu. Migrace na nový typ komunikace je komplexní projekt, jakých jsme již realizovali řadu, a víme, jak být efektivní. Nechte to na nás. Vy se tak můžete věnovat svému podnikání a činnostem, které vám přinášejí konkurenční výhodu.