ClouEDI vás propojí s logistickými poskytovateli, jakými je například PPL

Tatra modernizovala výrobní linku
9.5.2017
Toyota podpoří vývoj létajícího auta
15.5.2017

Logistická a přepravní společnost PPL stále více prosazuje digitalizaci i s ohledem na požadavky svých partnerů. Pokud patříte mezi firmy, které využívají služeb přepravy, potřebujete s poskytovateli spolehlivě komunikovat. Přesto, že máte zařízenou standardní elektronickou výměnu dat EDI, kterou využíváte zejména pro komunikaci se společnostmi působícími v automobilovém průmyslu, logističtí přepravci preferují jiný typ spojení. PPL a další logističtí provideři vyžadují komunikaci přes API rozhraní (Application Programming Interface).

Produkt od společnosti AIMTEC umožňuje jako službu elektronickou komunikaci nejen formou EDI zpráv, ale nabízí připojení také přes API. Konzultanti společnosti AIMTEC navrhnou vhodné řešení pro vaše podnikání a na základě měsíční platby zajistí potřebnou infrastrukturu a spolehlivou a bezpečnou komunikaci s poskytovateli logistických služeb. Řešení nalézají a nasazují rychle, podle vašich požadavků a potřeb na míru. S propojováním společností mají konzultanti mnohaleté zkušenosti, které zajistí spolehlivý výsledek.

Pro další otázky se obraťte na specialisty společnosti AIMTEC – Jan Stočes, tel. 776 788 774 nebo Marek Šabatka, tel. 725 804 310. Můžete také navštívit webové stránky www.clouedi.cz.