Síť logistických portálů Eurologport zahájila provoz

Rockwell Collins se spojí se společností B/E Aerospace
24.10.2016
Automobilky Toyota a Suzuki plánují uzavřít partnerství
25.10.2016

Logistický trh ve střední Evropě začala pokrývat síť logistických informací EUROLOGPORT. Cílem tohoto unikátního mezinárodního projektu je zprostředkovávat informace, odborné znalosti a zkušenosti z oblasti moderního dodavatelského řetězce. Iniciátory projektu Eurologport jsou společnosti RELIANT s.r.o. a MEPATEK s.r.o., provozovatel logistického portálu eLogistika. Po více než ročním vývoji byla letos v říjnu spuštěna první část celého systému a další části budou postupně následovat.

K dispozici je nyní nosný prvek celého systému, evropský logistický portál Eurologport.eu. Portál v anglickém jazyce je určen pro mezinárodní logistickou veřejnost a zaměřuje se na problematiku dodavatelského řetězce v regionu střední Evropy.

Portál je systémově a formou franšízového uspořádání propojen se dvěma národními portály – českým Eurologport.cz, který je provozován v češtině (doposud pod obchodním názvem eLogistika.info) a slovenským Eurologport.sk ve slovenštině.

Maďarský národní portál Eurologport.hu, polský Eurologport.pl a slovinský Eurologport.si budou postupně celý systém rozšiřovat v průběhu příštího roku.

Všechny portály sítě Eurologport navzájem velmi těsně spolupracují a průběžně sdílejí informace i obchodní obsah, přitom si zachovávají značnou dávku autonomie. Smyslem celého projektu je poskytnout snadný a jednotný přístup zahraničním subjektům na logistický trh regionu CEE a současně podpořit společné aktivity v rámci jednotlivých národních trhů směrem k okolnímu prostředí vně regionu CEE.

Tato unikátní platforma poskytne tzv. one stop shopping a vytváří komunikační kanál pro každého, kdo potřebuje oslovit svým komerčním sdělením celý region CEE a ne pouze jednotlivé národní trhy.

Do konce roku 2016 nabízíme inzertní formáty v síti projektu Eurologport ve speciálním režimu. K inzerci v českém národním portálu Eurologport.cz, která se řídí standardním ceníkem, nabízíme všem klientům inzerci ve stejném rozsahu na portálu Eurologport.eu i na portálu Eurologport.sk zdarma.

Od 1. 1. 2017 do 30. 6. 2017 bude ke standardní inzerci na českém portálu nabízena inzerce na portálu slovenském s padesátiprocentní slevou a na portálu evropském stále se stoprocentní slevou. Od 1. 7. 2017 se budou inzertní formáty na českém i slovenském portálu řídit platnými ceníky s tím, že pro zákazníky, kteří budou inzerci umisťovat na oba portály, bude inzerce na portálu evropském uveřejněna se slevou ve výši 50 %.

Věříme, že možnost spolupráce v rámci tohoto unikátního projektu shledáte atraktivní!

Pro více informací nás kontaktujte na adresách editorial@eurologport.eu nebo sales@eurologport.eu, případně na telefonním čísle +420 724 708 772.