Jak získat hodinu času navíc?

Prologis Park Prague D1 přistaví 2 budovy
30.3.2016
DB Schenker postaví logistický areál v Rakousku
31.3.2016

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh zcela nový revoluční mobilní terminál TC8000. Tento prémiový terminál přichází se zcela novým konceptem displeje, který je natočen k uživateli po celou dobu provozu zařízení a tím tak eliminuje ztrátový čas, který vznikal mezi skenováním a kontrolou údajů na displeji. Podle měření tento koncept dokáže ušetřit až 14 % celkového času, což přinese hodinu práce operátora navíc.

TC8000 je odolný mobilní terminál založený na platformě Android s dostupnými 1D a 2D snímači. Revoluce spočívá v plně dotykovém displeji, který je viditelný za všech okolností a uživatel tak má okamžitý přehled o práci v informačním systému. Terminál zároveň vyniká vysokou odolností (pád z výšky 2,4 m na beton) a velmi výkonnou baterií s kapacitou až na tři pracovní směny.

Absence klávesnice motivovala také ke vzniku zcela nového typu klienta, tzv. All-Touch TE. Jedná se o speciální SW, který automaticky převádí rozšířené dvoubarevné telnet obrazovky do plně grafického prostředí, které je snadno ovladatelné dotyky prstů na displeji. V současné době probíhá extenzivní testování a ověřování nové technologie tak, aby ji bylo možné nasadit se 100% spolehlivostí. Zebra TC8000 je již v tuto chvíli plně dostupná a společnost AIMTEC nabízí možnost předvedení či otestování nového konceptu na vlastních testovacích zařízeních.