EDI správa pro REHAU

Hyundai ukončí výrobu první generace vozu i30
21.12.2011
Německý výrobce osvětlení chce v Písku postavit továrnu
23.12.2011

Společnost Aimtec nedávno zahájila dlouhodobou podporu elektronické komunikace EDI mezi společností REHAU, s.r.o. a jejími obchodními partnery. Cílem je zajistit bezstarostnou, bezchybnou a efektivní výměnu dat a rozvoj B2B komunikace ve společnosti REHAU.

Společnost REHAU je prémiovou značku pro řešení na bázi polymerů. V mezinárodním měřítku je vedoucím výrobcem v oblastech stavebnictví, automobilové výroby a průmyslu, které tvoří její tři základní pilíře. Nahrazuje tradiční materiály výkonnějšími polymery a nabízí zákazníkům kreativní řešení k jejich prospěchu. Od svého vzniku roku 1948 se úspěšně etablovala v Německu a s postupným rozvojem je dnes zastoupena ve více než 50 zemích na všech kontinentech světa. Výrobní závod REHAU, s.r.o. v Moravské Třebové funguje od roku 1994 a je jediným výrobním areálem v České republice pro oblast automotive s celosvětovou působností.

EDI komunikace

Výrobní závod v Moravské Třebové využívá pro komunikaci s více jak tisícovkou partnerů robustní nástroj TradeSync Integration Manager od lídra na poli elektronické výměny dat, mezinárodní společnosti Axway. Veškerá rozsáhlá komunikace je řešena centrálně přes centrálu REHAU v Německu. Z důvodu složité správy takového množství EDI partnerů a přenášených dat, byla společnost Aimtec vybrána jako garant této služby formou outsourcingu dohledu nad celým řešením. Firma Aimtec má bohaté zkušenosti s EDI projekty u zákazníků, rozumí standardům při výměně zpráv a zná podrobně logistické koncepty v oblastech automobilového průmyslu a stavebnictví.

Projekt dlouhodobého charakteru

Aimtec nově podporuje celkovou funkčnost systému, zajišťuje bezchybnou každodenní EDI komunikaci s partnery společnosti REHAU, zabezpečuje připojení nových partnerů a poskytuje službu SLA, např. v případě nedoručených zpráv. Spolupráce mezi společností Aimtec a REHAU odstartovala na začátku října 2011. Svým charakterem se počítá s projektem dlouhodobého charakteru.